Domki u Ani

Domki u Ani

Całoroczne domki u Ani położone są w bliskiej okolicy zalewu Solińskiego i Myczkowieckiego w miejscowości Orelec. To doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy pragną miło i rodzinnie spędzić czas w bliskości zarówno jeziora jak i gór. Zapraszamy w nasze progi Gości pragnących odpocząć w bliskim kontakcie z bieszczadzką przyrodą.Do dyspozycji Gości Domek pomarańczowy 6 osobowy Domek zielony -12 osobowy dwie niezależne części 5+7.

Domek pomarańczowy:

- parter składający się z: saloniku, w którym stoi kanapa dwuosobowa, aneksu kuchennego z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, sprzęty i zastawa stołowa), łazienki z WC i kabiną prysznicową.

- piętro, na którym znajdują się dwie sypialnie: sypialnia z kanapą dwu osobową, sypialnia z dwoma łóżkami 1 osobowymi. Obok domku do dyspozycji gości jest: altanka, grill, miejsce na ognisko, huśtawka, piaskownica, boisko do gry, miejsce parkingowe.

Domek zielony:

- część 7-osobowa, w której znajduje się: pokój gościnny z kominkiem i narożnikiem 2 osobowym, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, łazienka z WC i kabiną prysznicową

- piętro, na którym znajdują się 2 sypialnie: sypialnia 3 osobowa z łożem małżeńskim, sypialnia 2 osobowa,

- część 5 osobowa, w której znajduje się: pokój gościnny z kanapą dwuosobową, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, łazienka z WC i kabiną prysznicową,

- piętro, na którym znajduje się sypialnia z kanapą 2 osobową i łóżkiem 1 osobowym. Obok domku do dyspozycji gości jest: miejsce na ognisko z rusztem, grill, huśtawka, piaskownica, miejsce parkingowe.

Podczas wypoczynku proponujemy również skorzystanie z organizowanych przez lokalne biura turystyczne 1 dniowych wycieczek po Bieszczadach a także wyjazdów do Lwowa (Ukraina), Bardejowa (Słowacja) czy szlakiem winnym na Węgry do gorących źródeł. Serdecznie zapraszamy!

Dodatkowe informacje: cena pobytu waha się od 100 do 160zł za dobę. Rezerwacji miejsc można dokonywać telefonicznie pod numer telefonu: 515 102 904. „Domki u Ani’’ Anna Skotnicka Orelec 5A 38 -623 Uherce Mineralne.

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłacenie zadatku na nr konta: BGŻ 962030 0045 1130 0000 0460 9630

  • Jedyne w polsce bieszczadzkie drezyny rowerowe (2km)
  • Stadnina koni wraz ze szkółką jeździecką - również dla dzieci (2km)
  • Mini zoo (2km)
  • Całoroczna wystawa ponad 100 makiet drewnianych świątyń Bieszczadów, Słowacji i Ukrainy (2km)
  • Szlaki spacerowe i ścieżki przyrodnicze,
  • Ekomuzeum w Krainie Bobrów
  • Oznakowane trasy rowerowe
  • Strzeżone kąpieliska wodne (4km)
  • Wypożyczalnia sprzętu wodnego (4km)
  • Podczas wypoczynku proponujemy również skorzystanie z organizowanych przez lokalne biura turystyczne 1 dniowych wycieczek po Bieszczadach a także wyjazdów do Lwowa (Ukraina), Bardejowa (Słowacja) czy szlakiem winnym na Węgry do gorących źródeł.
20170625_110748aa
20170625_111205
20170625_110532

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Domki u Ani